WEDSTRIJDDATA 2019

 
Zondag 11 augustus

Wedstrijd om de Griffel Beker tijdens de "Open Watersportdag"



     
  Of en wanneer er andere wedstrijden gezeild zullen worden wordt nog bekend gemaakt  

Deze wedstrijden zijn voor alle types open zeilcatamarans.
De uitslag wordt berekend m.b.v. het Texel Rating-systeem.
De start is bij het clubgebouw van de Catamaranclub op het "Zuid-West" bij Hollum.
Een wedstrijd kan worden afgelast door bijvoorbeeld te veel of geen wind.

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 
--->

WEDSTRIJDDATA 2018

 
Zondag 29 juli

Een wedstrijd om de 'Vooruitgang II' trofee tijdens de "Open Watersportdag"


uitslag
     
  Of en wanneer er andere wedstrijden gezeild kunnen worden wordt nog bekend gemaakt  

Deze wedstrijden zijn voor alle types open zeilcatamarans.
De uitslag wordt berekend m.b.v. het Texel Rating-systeem.
De start is bij het clubgebouw van de Catamaranclub op het �Zuid-West� bij Hollum.
Een wedstrijd kan worden afgelast door bijvoorbeeld te veel of geen wind.

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 
--->

Vooruitgang II 2018

gezeild op zondag 29 juli 2018

Volgboten: Nico van der Laag, Pieter Barf, Tino Barf, Cor de Jong en Dries van der Laag

Vooruitgang II, 2018
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Sybren de WittePrindle 182792115/1090,75
2Niels de Jong/Richard de JongHobie Tiger1707105/1002
3Gerard Metz/Albert MolenaarPrindle 165810122/1153
4Elmar Büsing/Leander BüsingHobie 17s6107112/1088
4Geert de Jong/Jurjen de VriesHobie Passific248111/1078
4Klaas Nobel/Jellie NobelPrindle 18,2382108/1048
4Ralf Tetzner/Magdalena TetznerNacra 18kwNL75105/1018

Details

mache1 (5-6)
UurSecPtPlPlpt
Elmar Büsing/Leander BüsingDSQ0048
Geert de Jong/Jurjen de VriesDNF0048
Gerard Metz/Albert Molenaar00:55:283328272833
Jan Kienstra/Sybren de Witte00:49:032943255910,75
Klaas Nobel/Jellie NobelDNF0048
Niels de Jong/Richard de Jong00:46:002760262922
Ralf Tetzner/Magdalena TetznerDNS0048
foto's --->

WEDSTRIJDDATA 2017

 
Zondag 25 juni

"Il Vulcano Trofee" Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano'


  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'Il Vulcano' 
Zondag 9 juli "Kienstra Regatta" (Ronde om Ameland) Gesponsord door: 'Kienstra Schoenen & Outdoor'
  Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking plm. 16.00 op de club  
Zondag 23 juli De uitgestelde "Il Vulcano Trofee"  uitslag
Zondag 30 juli

"Vooruitgang II Trofee" tijdens de "Open Watersportdag"



Zondag20 aug.

 "Griffel Cup"  Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'



   Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'De Griffel' 

Deze wedstrijden zijn voor alle types open zeilcatamarans.
De uitslag wordt berekend m.b.v. het Texel Rating-systeem.
De start is bij het clubgebouw van de Catamaranclub op het �Zuid-West� bij Hollum.
Een wedstrijd kan worden afgelast door bijvoorbeeld te veel of geen wind.

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 

Il Vulcano Open 2017

Zondag 23 juli 2017

Volgboten: Nico vd Laag, Pieter Faber

Il Vulcano open
PlNaamZeilnr.CattypeHCPPlpt
1 Klaas Nobel/Jellie Nobel 382 Prindle 18,2 108/104 2,25
2 Niels de Jong/Richard de Jong 1707 Hobie Tiger 105/100 9
2 Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer 218Prindle 19 105/99 9
3 Geert de Jong/Jurjen de Vries 248 Hobie Passific 111/107 10

Details

 
mache1 (5 bft) mache2 (4 bft)mache3 (4 oft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer0:13:19799761330:33:2020001905330:16:41100195333
Geert de Jong/Jurjen de Vries0:11:28688620220:37:3222522029440:27:041624146344
Klaas Nobel/Jellie Nobel0:09:0654650610,750:23:591439133210,750:10:4064059310,75
Niels de Jong/Richard de JongDNS00450:23:3914191351220:15:0290285922

foto's->

WEDSTRIJDDATA 2016


        
Zondag 24 juli

"Griffel Cup"  Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'

  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'De Griffel' (afgelast)
Zondag 31 juli "Vooruitgang II Trofee" tijdens de "Open Watersportdag" uitslag
Zondag 14 augustus

"Il Vulcano Trofee" Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano'

uitslag
Zondag 21 augustus

"Kienstra Regatta" (Ronde om Ameland) Gesponsord door: 'Kienstra Schoenen & Outdoor'

(afgelast)

Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking plm. 16.00 op de club

Zondag4 september

reservedatum Griffelcup                                            (afgelast)

 
  

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 

Il Vulcano Open 2016

Zondag 14 augustus 2016

Volgboten: Jan de Boer en Ren Borsch

Il Vulcano trofee
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Niels de Jong/Richard de JongHobie Tiger1707105/1002,25
2Tonny Nobel/Klaas NobelPrindle 18,2382108/1044,75
3Edwin Nagtegaal/Erwin de BoerPrindle 19218105/998
4Elmar Bsing/Leander BsingHobie 17s6107112/10811
5Geert de Jong/Jurjen de VriesHobie Passific248111/10713
6Ralf Tetzner/Jeroen LapNacra 18kwNL75105/10117

Details

mache1 (4) mache2 (4)mache3 (4-5)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer0:27:4816681589440:25:3415341461330:41:142474235622
Elmar Bsing/Leander Bsing0:29:0717471560330:31:1618761675550:53:123192285033
Geert de Jong/Jurjen de Vries0:30:3218321650550:29:1717571583440:55:063306297844
Niels de Jong/Richard de Jong0:18:191099109910,750:19:081148114810,75DSQ0067
Ralf Tetzner/Jeroen Lap0:29:4517851700660:33:3120111915660:56:163376321555
Tonny Nobel/Klaas Nobel0:23:4214221317220:26:1115711455220:35:122112195610,75
mache4 (4-5)
UurSecPtPlPlpt
Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer0:49:022942280233
Elmar Bsing/Leander BsingDNF0047
Geert de Jong/Jurjen de VriesDNF0047
Niels de Jong/Richard de Jong0:35:082108200810,75
Ralf Tetzner/Jeroen LapDNF0047
Tonny Nobel/Klaas Nobel0:39:562396221922

Vooruitgang II 2016

gezeild op zondag 31 juli 2016

Volgboten: Henk Sijbring, Tino Barf en Ynse de Jong

Vooruitgang II, 2016
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Ruben Korte/Roos TielNacra Infusion1251105/1000,75
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 5802142108/1012
3Niels de Jong/Richard de JongHobie Tiger1707105/1003
4Gerard Metz/Jan KorteNacra 5802139108/1014
5Sybren de Witte/Jan HoekstraNacra 5713411110/1055
6Geert de Jong/Jurjen de VriesHobie Passific248110/1066
7Elmar Bsing/Leander BsingHobie 17s6107112/1087
8Edwin Nagtegaal/Erwin de BoerPrindle 19218105/1008
9Albert Molenaar/Dylan MolenaarPrindle 165810121/1149

Details

mache1 (4 bft)
UurSecPtPlPlpt
Albert Molenaar/Dylan Molenaar00:42:442564211999
Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer00:34:272067196988
Elmar Bsing/Leander Bsing00:34:452085186277
Geert de Jong/Jurjen de Vries00:32:521972179366
Gerard Metz/Jan Korte00:27:141634161844
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:28:491729160122
Niels de Jong/Richard de Jong00:26:571617161733
Ruben Korte/Roos Tiel00:22:461366136610,75
Sybren de Witte/Jan Hoekstra00:30:301830166455

let op de nieuwe Texel-Rating

foto's --->

WEDSTRIJDDATA 2015


Zondag 12 juli

"Vulcano Open"  Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano'

  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'Il Vulcano' 
Zondag 2 augustus "Kienstra Regatta" (Ronde om Ameland) Gesponsord door: 'Kienstra Schoenen & Outdoor'
  Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking plm. 16.00 op de club  
Zondag 9 augustus

Vooruitgang II Trofee tijdens de Open watersportdag (Afgelast vanwege te weinig wind)

Zondag 23 augustus

"Griffelbeker" Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'


(Afgelast vanwege te veel wind)

    
  

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 

Kienstra Regatta 2015

gezeild op zondag 2 augustus 2015

Volgboten: Vincent de Boer, Tino Barf, Ren Borsch en Evert Sijbring

Details

         
Kienstra Regatta, 2015 met 8 boten
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Korte/Sybren de WitteNacra 57031100,75
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421082
3Klaas Nobel/Marcel KroonPrindle 18,23821083
4Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 58021391014
5Jan Mets Wiersma/Ruben KorteNacra Infusion12511005
6Niels de Jong/Erwin de BoerHobie Tiger17071006
7Geert de Jong/Patrick van HoewijkHobie Passific2481107
8Ralf Tetzner/Elmar BsingNacra 18kwNL751009

mache1 (WSW 3 Bf later NW 2 Bf)
UurSecPtPlPlpt
Geert de Jong/Patrick van Hoewijk06:54:13248532259477
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra06:03:16217962158044
Jan Kienstra/Eelke Baarsma06:04:18218582023922
Jan Korte/Sybren de Witte06:10:00222002018210,75
Jan Mets Wiersma/Ruben Korte06:05:00219002190055
Klaas Nobel/Marcel Kroon06:10:09222092056433
Niels de Jong/Erwin de Boer06:10:03222032220366
Ralf Tetzner/Elmar BsingDNS0089

« terug [ 1 2 3 4 5 ] lees verder »
Meer informatie