Wedstrijddata 2010

Zondag  2 mei  Toertocht     
Zondag  6 juni  "Griffelbeker"                                                Beker en prijzen: Restaurant 'de Griffel'    Hollum uitslag 
   

Sluiting inschrijving za 5 juni. 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur 

   
Zondag  4 juli  "Vooruitgang II Trofee"                                 Beker: Fam. Veldman, Prijzen: Baarsma Mode    Nes uitslag 
    Sluiting inschrijving za 3 juli 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking/barbeque na afloop.
    
Zondag 25 juli "Kienstra Regatta" (ronde om Ameland)        Beker en prijzen: Schoenhandel Kienstra    Nes uitslag
    Sluiting inschrijving za 24 juli 12.00 uur - Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking ca 16.00 uur op de club.
Zondag 15 augustus "Jan de Jong Trofee"                                     Beker en prijzen: Fa. Jan de Jong    Hollum uitslag
    Sluiting inschrijving za 14 aug. 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in "Ut Boathuus"
Zondag
8  augustus
Reservedatum
   
Zondag 22 augustus Reservedatum  
Zondag 29 augustus Reservedatum    

Jan de Jong Trofee 2010

gezeild op zondag 22 august 2010

Jan de Jong Trofee 2010
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Jaap Bruin/Cornel LeijerzapfHobie 1691184,5
2Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 57010221104,75
2Siebren de Witte/Baart VeenstraNacra 57034111104,75
3Niels en Richard de JongCirrus Ocean8111012
3Jeroen Lap/Klaas NobelNacra 5.7011212
4Geert en Danny de JongPrindel 18279211521

Details

mache1 (4-5 bft)mache2 (4-5 bft)mache3 (4-5 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNS057DSQ067DSQ067
Niels en Richard de JongDNS05700:23:36141612874400:24:361476134244
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:25:10151013733300:22:11133112102200:22:111331121022
Siebren de Witte/Baart Veenstra00:22:54137412492200:21:511311119210,7500:22:381358123533
Jeroen Lap/Klaas Nobel00:27:01162114474400:23:07138712383300:28:221702152055
Jan Jaap Bruin/Cornel Leijerzapf00:24:161456123410,7500:30:14181415375500:23:451425120810,75
mache4 (5 bft)
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNS057
Niels en Richard de Jong00:31:541914174044
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:26:061566142410,75
Siebren de Witte/Baart Veenstra00:26:301590144522
Jeroen Lap/Klaas NobelDNS057
Jan Jaap Bruin/Cornel Leijerzapf00:34:042044173233

Griffelbeker 2010

gezeild op zondag 8 august 2010

Griffel cup 2010
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Siebren de Witte/Jan HoekstraNacra 57034111103,5
2Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821084,75
3Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 580541089,75
4Niels en Richard de JongCirrus Ocean8111012
4Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 570102211012
5Jeroen Lap/Marco KooistraNacra 5.7011213
6Henk v Hees/Wesley LommersHobie Pacific24811023
7Geert en Danny de JongHobie 181611227
8Elmar en Leander BusingHobie 17s610710828

Details

mache1 (3-4 bft) mache2 (4 bft)mache3 (4-5 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de Jong00:56:50341030459900:46:072767247188DNF0710
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:30:27182716923300:30:371837170110,7500:32:581978183166
Niels en Richard de Jong00:32:18193817624400:33:10199018093300:33:302010182755
Tonny en Klaas Nobel00:29:42178216502200:33:03198318365500:29:591799166622
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:36:48220820077700:34:24206418766600:31:111871170133
Henk v Hees/Wesley Lommers00:35:41214119466600:36:472207200677DNS0710
Jeroen Lap/Marco Kooistra00:34:04204418255500:33:57203718194400:33:542034181644
Elmar en Leander Busing00:41:062466228388DNS0910DNS0710
Siebren de Witte/Jan Hoekstra00:29:291769160810,7500:32:20194017642200:30:141814164910,75
mache4 (5 bft)
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNS0410
Jan Kienstra/Eelke BaarsmaDNS0410
Niels en Richard de JongDNS0410
Tonny en Klaas Nobel00:28:421722159410,75
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:30:331833166633
Henk v Hees/Wesley LommersDNS0410
Jeroen Lap/Marco KooistraDNF0410
Elmar en Leander BusingDNS0410
Siebren de Witte/Jan Hoekstra00:29:271767160622

Kienstra Regatta 2010

gezeild op zondag 25 juli 2010

Kienstra Regatta 2010
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Wiersman/Gijs EltingNacra Infusion Ned 8861000,75
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 580541082
3Jan Korte/Jan DijkstraNacra Infusion 12511003
4Siebren de  Witte/Franz KienstraNacra 57034111104
5Gerard Metz/Annoud DijkstraNacra 57010221105
6Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821086
7Henk van Hees/Tonny IliohanHobie Passific2481107
8Tobias Steinecke/Ralf TetznerNacra 18kw9991008
9Geert en Danny de JongHobie 181611212
9Jeroen Lap/Marius Gerritsma Nacra 5.7011212
9Niels en Richard de JongCirrus Ocean8110512

Details

mache1 (1-2 bft)
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNF0912
Henk van Hees/Tonny Iliohan08:24:17302572750677
Jan Kienstra/Eelke Baarsma06:27:39232592153622
Jeroen Lap/Marius Gerritsma DNF0912
Niels en Richard de JongDNF0912
Siebren de  Witte/Franz Kienstra07:08:14256942335844
Tonny en Klaas Nobel07:17:28262482430466
Gerard Metz/Annoud Dijkstra07:13:25260052364155
Jan Korte/Jan Dijkstra06:18:23227032270333
Jan Wiersman/Gijs Elting05:54:08212482124810,75
Tobias Steinecke/Ralf Tetzner08:30:23306233062388
fotos --->

Vooruitgang II 2010

gezeild op zondag 5 juli 2010

Vooruitgang 2010
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Siebren en Inez de WitHobie 1731208
2Sil Veldman en Pieter MeindersmaNacra 57034751108,75
3Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 5805410811,5
4Jan en Arjen HoekstraNacra 570341111012
5 Tonny en Klaas NobelPrindle 18,238210813
6Jeroen en Renske LapNacra 5.7011218
7Gerard Metz en Casper v KampenNacra 570102211019
8Jan Korte en Jan DijkstraNacra 570348010723
9Geert en Danny de JongHobie 181487111224

Details

mache1 (4-5 bft)mache2 (3-4 bft)mache3 (3 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de Jong00:32:06192617206600:26:34159414239901:02:203740333999
Jan Kienstra/Eelke BaarsmaDSQ081000:17:47106798810,7500:41:262486230210,75
Tonny en Klaas Nobel00:28:20170015745500:18:48112810444400:44:182658246144
Jan Korte en Jan Dijkstra00:29:59179917997700:20:34123412348800:43:572637263788
Gerard Metz en Casper v KampenDSQ081000:18:30111010093300:46:182778252566
Jan en Arjen Hoekstra00:25:27152713882200:19:33117310665500:45:342734248555
Siebren en Inez de Wit00:28:10169014083300:19:5111919932200:49:062946245533
Jeroen en Renske Lap00:26:19157914104400:20:56125611217700:47:552875256777
Sil Veldman en Pieter Meindersma00:25:101510137310,7500:20:00120010916600:43:142594235822

2009

Zondag  3 mei  Toertocht     
Zondag  7 juni  "Griffelbeker"                                                Beker en prijzen: Restaurant 'de Griffel'    Hollum   uitslag
   

Sluiting inschrijving za 6 juni. 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur 

   
Zondag  5 juli  "Vooruitgang II Trofee"                                 Beker: Fam. Veldman, Prijzen: Baarsma Mode    Nes   uitslag
    Sluiting inschrijving za 4 juli 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur    
Zondag 26 juli "Kienstra Regatta" (ronde om Ameland)        Beker en prijzen: Schoenhandel Kienstra    Nes uitslag
    Sluiting inschrijving za 25 juli 12.00 uur - Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking ca 16.00 uur op de club.
Zondag 9 augustus "Jan de Jong Trofee"                                     Beker en prijzen: Fa. Jan de Jong    Hollum uitslag
    Sluiting inschrijving za 8 aug. 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in "Ut Boathuus"










 

Jan de Jong Troffee

gezeild op zondag 9 augustus 2009

Jan de Jong Trofee 2009
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Klaas en Tonny NobelPrindle 18,23821073,75
2Niels en Richard de JongCirrus Ocean811114
3Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 580541056,75
4Sil Veldman/Andra de Vries Nacra 57034751078
5Horst Weinand Dart 18(1)44611219
6Jan en Ruben KorteNacra 570 S348010312
7Jeroen Lap/Renske LapNacra 5.7010914
7Siebren de  Witte/Jan HoekstraNacra 570341110714
8Geert en Danny de JongHobie 181487110920

Details

mache1mache2
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDSQ0910DNF0910
Jan Kienstra/Eelke Baarsma01:15:324532431610,7500:49:132953281266
Jeroen Lap/Renske Lap01:29:04534449036600:54:213261299288
Sil Veldman/Andra de Vries 01:22:26494646225500:48:452925273433
Niels en Richard de Jong01:17:33465343902200:48:102890272622
Siebren de  Witte/Jan Hoekstra01:29:37537750257700:50:483048284977
Klaas en Tonny Nobel01:22:11493146083300:46:262786260410,75
Jan en Ruben Korte01:31:39549953398800:47:002820273844
Horst Weinand01:32:57557746094400:55:513351276955

Kienstra Regatta 2009

gezeild op zondag 26 juli 2009

Kienstra Regatta (ronde om Ameland) 2009
Pl Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Roel Simons/Martin Brouwer Hobie Tiger NED 40 101 0,75
2 Gerard Metz/Anne ten Hof Nacra 570 1022 107 2
3 Henk van Hees/Tonny Iliohan Hobie Passific 248 110 3
4 Kjelt Hartogh/Geert de Jong Hobie 18 14871 109 4
5 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 54 105 11
5 Jeroen Lap/Marius Gerritsma Nacra 5.7 0 109 11
5 Niels en Richard de Jong Cirrus Ocean 81 111 11
5 Tonny en Klaas Nobel Prindle 18,2 382 107 11
5 Siebren de Witte/Gerrit Woudstra Nacra 570 3411 107 11
5 Jan Korte/Jan Dijkstra Nacra 570 3480 107 11

Details

mache1 (4-5 bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt
Henk van Hees/Tonny Iliohan 05:06:09 18369 16699 3 3
Jan Kienstra/Eelke Baarsma DSQ 0 5 11
Jeroen Lap/Marius Gerritsma DNF 0 5 11
Niels en Richard de Jong DSQ 0 5 11
Tonny en Klaas Nobel DSQ 0 5 11
Roel Simons/Martin Brouwer 03:04:50 11090 10980 1 0,75
Kjelt Hartogh/Geert de Jong 05:04:18 18258 16750 4 4
Siebren de Witte/Gerrit Woudstra DNF 0 5 11
Gerard Metz/Anne ten Hof 04:20:47 15647 14623 2 2
Jan Korte/Jan Dijkstra DSQ 0 5 11

"Vooruitgang II" 2009

gezeild op zondag 5 juli 2009

Vooruitgang II 2009
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jord en Sil VeldmanNacra 57034751071,5
2Klaas en Jellie NobelPrindle 18,23821074
3Siebren de  Witte/Jan HoekstraNacra 57034111076
4Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 5805410510
5Niels en Richard de JongCirrus Ocean8111111
6Anne en Bram ten HofNacra 570102210712
7Jeoen Lap/Marius GerritsmaPrindle 18279211314
8Henk van Hees/Tonny Iliohan Hobie Passific24811015
9Jan Jaap en Hans BruinHobie 16911719
10Geert en Danny de JongHobie 181487110920

Details

mache1mache2
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Anne en Bram ten Hof00:42:21254123756600:44:462686251066
Geert en Danny de JongDSQ091101:01:563716340999
Henk van Hees/Tonny Iliohan 00:48:48292826628800:47:302850259177
Jan Jaap en Hans BruinDSQ091101:01:483708316988
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:41:05246523485500:42:462566244455
Klaas en Jellie Nobel00:38:16229621462200:36:592219207422
Niels en Richard de Jong00:44:09264923867700:43:562636237544
Siebren de  Witte/Jan Hoekstra00:38:58233821853300:37:102230208433
Jord en Sil Veldman00:36:342194205010,7500:34:202060192510,75
Jeoen Lap/Marius Gerritsma00:43:37261723164401:12:20434038411010
Volgboten:   Cor de Jong , Piet Faber, Nico v.d. Laag en Michel Riemersma
fotos --->

Griffelbeker 2009

gezeild op zondag 7 juni 2009

Griffelbeker 2009
Pl   Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 54 105 4,5
2 Siebren de Witte/Jan Hoekstra Nacra 570 3411 107 10
3 Jan en Ruben Korte Nacra 570 3480 107 12
4 Klaas en Tonny Nobel Prindle 18,2 382 107 14,75
5 Anne en Bram ten Hof Nacra 570 1022 107 17
6 Jeoen en Annelies Lap Prindle 18 2792 113 18
7 Niels en Richard de Jong Cirrus Ocean 81 111 20

Details

mache1  mache2  mache3 
Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt
Anne en Bram ten Hof 00:53:33 3213 3003 5 5 DNF 0 4 8 00:23:41 1421 1328 4 4
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 00:40:55 2455 2338 1 0,75 00:33:29 2009 1913 1 0,75 00:23:09 1389 1323 3 3
Niels en Richard de Jong 00:51:57 3117 2808 4 4 DNF 0 4 8 DNS 0 6 8
Siebren de Witte/Jan Hoekstra 00:48:15 2895 2706 3 3 00:37:58 2278 2129 2 2 00:23:50 1430 1336 5 5
Klaas en Tonny Nobel 00:54:50 3290 3075 6 6 DSQ 0 4 8 00:22:03 1323 1236 1 0,75
Jan en Ruben Korte 00:47:11 2831 2646 2 2 DSQ 0 4 8 00:23:23 1403 1311 2 2
Jeoen en Annelies Lap 01:00:19 3619 3203 7 7 00:42:50 2570 2274 3 3 DNS 0 6 8