Wedstrijddata 2012

             
Zondag 27 mei "Il Vulcano Open" Beker en prijzen: Pizzeria 'Il Vulcano' Hollum uitslag

Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in"Il Vulcano"

Zondag 10 juni "Griffel Beker" Beker: Restaurant 'De Griffel' Hollum UITGESTELD

Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in "De Griffel"

Zondag 8 juli "Jan de Jong Trofee" Beker en prijzen: Fa. 'Jan de Jong' UITGESTELD

Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in "Café Bok"

Zondag 22 juli "Kienstra Regatta" (ronde om Ameland)  Beker en prijzen: Schoenhandel Kienstra Nes uitslag

Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking ca 16.00 uur op de club.
Zondag 5 augustus "Griffel Beker" uitslag
Zondag 12 augustus "Vooruitgang II Trofee" Beker : Jord en Sil Veldman uitslag
Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking/barbeque na afloop
Zondag
2 september
"Jan de Jong Trofee" 
uitslag

Een geplande wedstrijd gaat niet door als er zich 48 uur voor de start minder dan 5 teams hebben opgegeven en als de wedstrijdleiding hiertoe besluit.  

Meer informatie en inschrijving:

Wedstrijdleider Jan van de Ploeg,  T: 06-43278380 of Piet Bijker, T: 06 12409988  

Per e-mail: p.bijker2@kpnplanet.nl


 

Jan de Jong Trofee 2012

gezeild op zondag 2 september 2012 Volgboten: Vincent de Boer, Cor de Jong en Nico vd Laag

Jan de Jong trofee 2012
Pl Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 2142 108 2,25
2 Siebren d Witte/Jan Hoekstra Nacra 570 3411 110 6
3 Niels en Richard de Jong Cirrus Ocean 81 110 9
3 Gerard Metz/Albert Molenaar Nacra 570 1022 110 9
4 Klaas Nobel/Erwin de Boer Prindle 18,2 382 108 14
5 Geert en Danny de Jong Hobie Pacific 248 110 20

Details

mache1 (4 a 5 bft) mache2 (4 a 5 bft) mache3 (4 a 5 bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt
Geert en Danny de Jong 00:28:59 1739 1581 6 6 DNS 0 6 7 DNS 0 6 7
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 00:17:26 1046 969 1 0,75 00:26:40 1600 1481 1 0,75 00:17:21 1041 964 1 0,75
Niels en Richard de Jong 00:19:04 1144 1040 3 3 00:28:30 1710 1555 4 4 00:20:35 1235 1123 3 3
Gerard Metz/Albert Molenaar 00:20:59 1259 1145 4 4 00:28:15 1695 1541 3 3 00:20:47 1247 1134 4 4
Siebren d Witte/Jan Hoekstra 00:18:04 1084 985 2 2 00:27:12 1632 1484 2 2 00:19:21 1161 1055 2 2
Klaas Nobel/Erwin de Boer 00:26:50 1610 1491 5 5 00:32:24 1944 1800 5 5 00:21:00 1260 1167 5 5
mache4 (4 a 5 bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt
Geert en Danny de Jong DNS 0 5 7
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 00:14:14 854 791 1 0,75
Niels en Richard de Jong 00:16:10 970 882 3 3
Gerard Metz/Albert Molenaar 00:15:37 937 852 2 2
Siebren d Witte/Jan Hoekstra DNF 0 5 7
Klaas Nobel/Erwin de Boer 00:17:21 1041 964 4 4
foto's --->

Vooruitgang II 2012

gezeild op zondag 12 augustus 2012

Volgboten: Nico vd Laag,  Vincent de Boer,  Henk Sijbring en Cor de Jong.
Vooruitgang II 2012
Pl Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 2142 108 4,5
2 Sybren de Witte/Bart Veenstra Nacra 570 3411 110 7,75
3 Gerard Metz/Arnoud Dijkstra Nacra 570 1022 110 10
4 Tonny en Klaas Nobel Prindle 18,2 382 108 11
5 Jan Korte/Jan Dijkstra Nacra Infusion 1251 100 12
6 Niels en Richard de Jong Cirrus Ocean 81 110 20
7 Geert en Danny de Jong Hobie Pacific 248 110 22
8 Elmar Büsing Hobie 17 6107 120 27

Details

mache1 (5 OZO bft) mache2 (5 OZO bft) mache3 (5-6 OZO bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt
Geert en Danny de Jong 01:06:49 4009 3645 7 7 DSQ 0 7 9 00:38:59 2339 2126 6 6
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 00:43:42 2622 2428 1 0,75 00:33:25 2005 1856 1 0,75 00:27:19 1639 1518 3 3
Niels en Richard de Jong 00:54:11 3251 2955 5 5 00:41:15 2475 2250 6 6 DNS 0 7 9
Tonny en Klaas Nobel 00:55:49 3349 3101 6 6 00:35:35 2135 1977 3 3 00:26:59 1619 1499 2 2
Jan Korte/Jan Dijkstra 00:42:06 2526 2526 2 2 00:34:15 2055 2055 5 5 00:26:55 1615 1615 5 5
Elmar Büsing DNS 0 8 9 DNS 0 7 9 DNS 0 7 9
Sybren de Witte/Bart Veenstra 00:48:36 2916 2651 3 3 00:36:58 2218 2016 4 4 00:27:15 1635 1486 1 0,75
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra 00:49:12 2952 2684 4 4 00:35:48 2148 1953 2 2 00:27:55 1675 1523 4 4
foto's --->

Griffel Beker 2012

gezeild op zondag 5 augustus 2012

Volgboten: Nico vd Laag,  Pieter Jan de Boer, Henk Sijbring, Sam en Tino Barf
Wind ZO 2-3 soms 1 Bf.
Griffel Beker 2012
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan en Ruben KorteNacra 570 Inf.34801000,75
2Niels en Richard de JongCirrus Ocean811052
3Sybren de Witte/Arnoud DijkstraNacra 57034111103
4Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421084
5Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821085
6Jeoen Lap/Marius Gerritsma Nacra 5.701129
6Geert en Danny de JongHobie Pac.2481109
6Elmar BüsingHobie 1761071209

Details

mache1 (2-3 bft)
UurSecPtPlPlpt
Jan Kienstra/Eelke Baarsma01:35:315731530644
Jeoen Lap/Marius Gerritsma DNF069
Niels en Richard de Jong01:22:094929469422
Tonny en Klaas Nobel01:42:526172571555
Jan en Ruben Korte01:07:384058405810,75
Sybren de Witte/Arnoud Dijkstra01:34:295669515433
Geert en Danny de JongDNF069
Elmar BüsingDNF069
foto's --->

Kienstra Regatta 2012

gezeild op zondag 22 juli 2012

Volgboten: Nico vd Laag,  Pieter Jan de Boer, Henk Sijbring, Sam en Tino Barf
Wind ZW 4 Bf.
 
Kienstra Regatta 2012
Pl Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 2142 108 0,75
2 Tonny en Klaas Nobel Prindle 18,2 382 108 2
3 Sybren de Witte/Bart Veenstra Nacra 570 3411 110 3
4 Sil en Jord Veldman Nacra 570 3475 110 4
5 Jeoen Lap/Marius Gerritsma Nacra 5.7 0 112 5
6 Jan Korte/Jan Dijkstra Nacra F18 Inf 1251 100 6
7 Gerard Metz/Arnoud Dijkstra Nacra 570 1022 110 7
8 Geert de Jong/Erwin de Boer Hobie Pac. 248 110 8

Details

mache1 (4 bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 04:20:46 15646 14487 1 0,75
Jeoen Lap/Marius Gerritsma 04:44:13 17053 15226 5 5
Sil en Jord Veldman 04:36:41 16601 15092 4 4
Tonny en Klaas Nobel 04:30:23 16223 15021 2 2
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra 04:57:54 17874 16249 7 7
Jan Korte/Jan Dijkstra 04:15:51 15351 15351 6 6
Sybren de Witte/Bart Veenstra 04:36:18 16578 15071 3 3
Geert de Jong/Erwin de Boer 05:54:01 21241 19310 8 8

Il Vulcano Open 2012

Zondag 27 mei 2012

Volgboten: Nico vd Laag, Vincent de Boer en Pieter Jan de Boer
 
Il Vulcano Open 2012
Pl Naam Cat Type Zeilnr. HCP Plpt
1 Sybren en Inez de Witte Nacra 570 3411 110 3,75
2 Gerard Metz/Albert Molenaar Nacra 570 1022 110 4
3 Jeroen en Renske Lap Nacra 5.7 0 112 5,75
4 Jan Kienstra/Eelke Baarsma Nacra 580 54 108 7
5 Tonny en Klaas Nobel Prindle 18,2 382 108 9
6 Danny en Edwin Hobie Pacific 248 110 14

Details

mache1 (3 bft) mache2 (3 bft)
Uur Sec Pt Pl Plpt Uur Sec Pt Pl Plpt
Jan Kienstra/Eelke Baarsma 01:20:45 4845 4486 4 4 02:00:39 7239 6703 3 3
Tonny en Klaas Nobel 01:25:28 5128 4748 5 5 02:04:00 7440 6889 4 4
Jeroen en Renske Lap 01:13:00 4380 3911 1 0,75 02:10:06 7806 6970 5 5
Gerard Metz/Albert Molenaar 01:13:20 4400 4000 2 2 02:02:43 7363 6694 2 2
Danny en Edwin DSQ 0 6 7 DSQ 0 6 7
Sybren en Inez de Witte 01:16:29 4589 4172 3 3 02:00:12 7212 6556 1 0,75

Wedstrijddata 2011

Zondag 1 mei  Toertocht     
Zondag 5 juni  "Jan de Jong Trofee"                                               Beker en prijzen: Fa. Jan de Jong   Hollum uitslag
   

UITGESTELD NAAR RESERVEDATUM - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in "Ut Boathuus" 

   
Zondag 10 juli  "Griffel Beker"                                 Beker:  Restaurant 'de Griffel'    Nes
   

UITGESTELD NAAR RESERVEDATUM - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur.

    
Zondag 17 juli "Kienstra Regatta" (ronde om Ameland)        Beker en prijzen: Schoenhandel Kienstra    Nes
uitslag
    UITGESTELD NAAR RESERVEDATUM- Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking ca 16.00 uur op de club.
Zondag  31 juli  Reservedatum 
Zondag  14 augustus Reservedatum 
Zondag 21 augustus "Vooruitgang II Trofee"                                     Beker en prijzen: Fam. Veldman, Prijzen: Baarsma Mode    Nes
uitslag
    Sluiting inschrijving za 20 aug. 12.00 uur - Briefing 10.00 uur - Start 1e manche 11.00 uur - Prijsuitreiking/barbeque na afloop
Zondag
28  augustus
Reservedatum
   

De geplande wedstrijd gaat o.a. niet door als bij sluiting van het inschrijftermijn blijkt dat er niet meer dan vier boten zijn opgegeven en als door het KNMI voor dit gebied en de tijd van de wedstrijd een stormwaarschuwing wordt gegeven.

Meer informatie en inschrijving:

Wedstrijdleider Jan van de Ploeg,  T: 06-43278380       of Jan Kienstra,     T: 06 53334867     

Per e-mail:    jvdploeg35@hotmail.com 


Vooruitgang II 2011

gezeild op zondag 21 augustus 2011

Vooruitgang 2011
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Sil Veldman/AffkeNacra 57034751103,5
2Jan Kienstra/Albert MolenaarNacra 580851086
3Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 57010221106,75
4Siebren d Witte/Jan HoekstraNacra 57034111107,75
5Tonny en Klaas NobelPrindle 18,238210814
6Niels de Jong/Foppe OffringaCirrus Ocean8111018
7Danny en Geert de JongHobie Pac.24811021
8Ralf TetznerNacra 18kwN9910327

Details

mache1 (3 bft)mache2 (3 bft)mache3 (4 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Tonny en Klaas Nobel00:30:44184417075501:11:36429639785500:21:051265117155
Gerard Metz/Annoud Dijkstra00:27:301650150010,7501:08:36411637423300:20:491249113533
Siebren d Witte/Jan Hoekstra00:30:05180516414401:08:48412837534400:20:251225111410,75
Ralf TetznerDNF089DNS089DNS089
Danny en Geert de Jong00:43:05258523507701:28:28530848257700:25:341534139577
Niels de Jong/Foppe Offringa00:32:00192017456601:13:40442040186600:23:151395126866
Sil Veldman/Affke00:27:50167015182201:07:154035366810,7500:21:101270115544
Jan Kienstra/Albert Molenaar00:27:29164915273301:06:39399937032200:20:091209111922
mache4 (4 bft)
UurSecPtPlPlpt
Tonny en Klaas Nobel00:29:281768163744
Gerard Metz/Annoud Dijkstra00:31:221882171155
Siebren d Witte/Jan Hoekstra00:29:361776161533
Ralf TetznerDNS089
Danny en Geert de Jong00:35:102110191877
Niels de Jong/Foppe Offringa00:31:271887171566
Sil Veldman/Affke00:27:531673152110,75
Jan Kienstra/Albert Molenaar00:28:271707158122
foto's --->

Kienstra Regatta 2011

gezeild op zondag 14 augustus 2011

Kienstra Regatta  
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 580541080,75
2Jan Korte/Arnoud DijkstraNacra Infusion 12511002
3Jan en Arjen HoekstraNacra 57034111103
4Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821084
5Geert en Danny de JongHobie Pac.2481108
5Gerard Metz/Albert MolenaarNacra 57010221108
5Ralf Tetzne/H F SteinekerNacra 18kwN991008

Details

mache1
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNF058
Jan Kienstra/Eelke Baarsma05:27:38196581820210,75
Tonny en Klaas Nobel05:47:26208461930244
Jan en Arjen Hoekstra05:51:35210951917733
Jan Korte/Arnoud Dijkstra05:16:39189991899922
Gerard Metz/Albert MolenaarDNF058
Ralf Tetzner/H F SteinekerDSQ058

Jan de Jong Trofee 2011

gezeild op zondag 31 juli 2011

Jan de Jong Troffee 2011
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821084,75
2Gerard Metz/Albert MolenaarNacra 57010221106,5
3Jan Mets Wiersma/Ruben KortePrindle 1827921156,75
4Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 580541089
5Sibren de Witte/Bart VeenstraNacra 570341111014
6Jeoen Lap/Marius Gerritsma Nacra 5.7011216
7Jan Korte/DijkstraNacra Infusion 125110019
8Niels de Jong/Edwin NagtegaalCirrus Ocean8111021
9Geert en Danny de JongHbie Pac.24811025

Details

mache1 (3 bft)mache2 (3-4 bft)mache3 (3 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de Jong00:54:04324429498800:58:33351331949901:18:224702427588
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:30:36183617002200:40:24242422444400:45:122712251144
Jeoen Lap/Marius Gerritsma 00:33:14199417805500:46:23278324857700:50:373037271277
Tonny en Klaas Nobel00:31:54191417724400:39:002340216710,7500:43:262606241322
Jan Korte/Dijkstra00:33:25200520057700:36:572217221722DSQ0910
Niels de Jong/Edwin NagtegaalDNS091000:43:49262923906600:47:072827257055
Gerard Metz/Albert Molenaar00:28:351715155910,7500:41:58251822895500:40:542454223110,75
Sibren de Witte/Bart Veenstra00:33:06198618056600:41:04246422403300:47:322852259366
Jan Mets Wiersma/Ruben Korte00:33:12199217323300:48:09288925128800:47:552875250033
mache4 (4 bft)
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDNF0610
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:33:302010186133
Jeoen Lap/Marius Gerritsma 00:35:382138190944
Tonny en Klaas Nobel00:31:561916177422
Jan Korte/DijkstraDSQ0610
Niels de Jong/Edwin NagtegaalDNS0610
Gerard Metz/Albert MolenaarDSQ0610
Sibren de Witte/Bart Veenstra00:35:322132193855
Jan Mets Wiersma/Ruben Korte00:33:121992173210,75
foto's --->