WEDSTRIJDDATA 2015


Zondag 12 juli

"Vulcano Open"  Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano'

  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'Il Vulcano' 
Zondag 2 augustus "Kienstra Regatta" (Ronde om Ameland) Gesponsord door: 'Kienstra Schoenen & Outdoor'
  Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking plm. 16.00 op de club  
Zondag 9 augustus

Vooruitgang II Trofee tijdens de Open watersportdag (Afgelast vanwege te weinig wind)

Zondag 23 augustus

"Griffelbeker" Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'


(Afgelast vanwege te veel wind)

    
  

Info: Klaas Nobel   T: 0519 554512    E: klaas@demispel.nl 

 


 

Kienstra Regatta 2015

gezeild op zondag 2 augustus 2015

Volgboten: Vincent de Boer, Tino Barf, René Borsch en Evert Sijbring

Details

         
Kienstra Regatta, 2015 met 8 boten
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Korte/Sybren de WitteNacra 57031100,75
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421082
3Klaas Nobel/Marcel KroonPrindle 18,23821083
4Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 58021391014
5Jan Mets Wiersma/Ruben KorteNacra Infusion12511005
6Niels de Jong/Erwin de BoerHobie Tiger17071006
7Geert de Jong/Patrick van HoewijkHobie Passific2481107
8Ralf Tetzner/Elmar BüsingNacra 18kwNL751009

mache1 (WSW 3 Bf later NW 2 Bf)
UurSecPtPlPlpt
Geert de Jong/Patrick van Hoewijk06:54:13248532259477
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra06:03:16217962158044
Jan Kienstra/Eelke Baarsma06:04:18218582023922
Jan Korte/Sybren de Witte06:10:00222002018210,75
Jan Mets Wiersma/Ruben Korte06:05:00219002190055
Klaas Nobel/Marcel Kroon06:10:09222092056433
Niels de Jong/Erwin de Boer06:10:03222032220366
Ralf Tetzner/Elmar BüsingDNS0089

Il Vulcano Open 2015

Zondag 12 juli 2015

Volgboten: Henk Sijbring, Jan de Boer, Vincent de Boer en René Borsch. 

Details: windverwachting 3 tot 4 Bf, later 4 tot 5 Bf. 1e mange wind tegen stroom: 4 tot 5 Bf, 2e manche uitgesteld tot kentering tij: 5 tot 6 Bf.  

Een filmpje gemaakt door Johanneke van de finish van Tonny en Klaas in de 2e manche zie je    hier

Vulcano Open, 2015
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021391081,5
2Tonny Nobel/Klaas NobelPrindle 18,23821084
3Geert de Jong/Steven de BoerHobie Passific 2481068
4Jan Korte/Ruben KorteNacra Infusion125110511
4Edwin Nagtegaal/Erwin de BoerPrindle 1921810511
5Ralf TetznerNacra 18kwNL7510316
5Elmar Büsing/Leander BüsingHobie 17s610711216

mache1 (5-6) mache2 (4)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Edwin Nagtegaal/Erwin de BoerDNF005800:24:521492142133
Elmar Büsing/Leander BüsingDSQ0058DNS0058
Geert de Jong/Steven de Boer00:57:11343131194400:32:481968178944
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:39:582398222010,7500:22:351355125510,75
Jan Korte/Ruben Korte00:40:212421230633DNS0058
Ralf TetznerDNF0058DNS0058
Tonny Nobel/Klaas Nobel00:41:00246022782200:23:191399129522

WEDSTRIJDDATA 2014


Zondag 6 juli

"Griffelbeker" Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'

   Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in de Griffel  uitslag
Zondag 13 juli

"Kienstra Regatta" (ronde om Ameland) Gesponsord door: Restaurant 'Kienstra Schoenen & Outdoor'

Briefing 9.00 uur - Start 10.00 uur - Prijsuitreiking plm. 16.00 op de club uitslag
Zondag 27 juli Reservedatum
Zondag 3 augustus

"Vooruitgang II Trofee"  Gesponsord door fam. Veldman

  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking/barbeque s'avonds op de club uitslag
Zondag 17 augustus

"Vulcano Open"  Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano'


Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'Il Vulcano'
afgelast
    
 

Info: Jan van de Ploeg,  T: 06-43278380 E: Jvdploeg35@hotmail.com of Piet Bijker, T: 06-12409988 E: p.bijker2@kpnplanet.nl

 


 

Vooruitgang II 2014

gezeild op zondag 3 augustus 2014

Volgboten:  Vincent de Boer,  Henk Sijbring en Ynse de Jong (rb 'Arthur', keerpunt in het Kikkergat). 
Vooruitgang II 2014
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421083,5
2Jan Mets Wiersma/Ruben KorteNacra 57134111057,75
3Jan Korte/Sybren de WitteNacra F18 Infusion 12511058
4Tonny en Klaas NobelPrindle 18,238210810
5Gerard Metz/Annoud DijkstraNacra 580213910815
6Geert en Steven de JongHobie Passific24811020
7Edwin Nagtegaal/Erwin de BoerPrindel 1921810521
8Jeroen en Annelies LapNacra 5.7011223

Details

mache1 (4-5 bft)mache2 (4 bft)mache3 (4-5 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Steven de Jong01:03:30381034646600:36:29218919908800:26:081568142566
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:45:412741253810,7500:26:17157714602200:19:401180109310,75
Tonny en Klaas Nobel00:47:12283226224400:27:04162415043300:21:081268117433
Jeroen en Annelies LapDSQ08900:34:29206918476600:37:312251201088
Edwin Nagtegaal/Erwin de Boer01:06:33399338037700:34:45208519867700:32:321952185977
Jan Mets Wiersma/Ruben Korte00:45:14271425853300:24:571497142610,7500:20:411241118244
Gerard Metz/Annoud Dijkstra00:48:37291727015500:28:02168215575500:21:261286119155
Jan Korte/Sybren de Witte00:45:09270925802200:26:48160815314400:20:251225116722
foto's --->

Kienstra Regatta 2014

gezeild op zondag 27 juli 2014

Volgboten: Nico vd Laag,  Tino Barf, Henk Sijbring en Vincent de Boer
Wind W 3-5 Bf.
 
 
Kienstra Regatta 2014
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan en Ruben KorteNacra Infusion 12511000,75
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421082
3Sybren de Witte en BartNacra 57134111103
4Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821084
5Niels en EduardCirrus Ocean811055
6Geert en Danny de JongHobie Passific2481109
6Gerard Metz/Albert MolenaarNacra 58021391089
6Edwin Nagtegaal/GroenewoldPrindel 192181059

Details

mache1
UurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de JongDSQ069
Jan Kienstra/Eelke Baarsma04:47:04172241594822
Niels en Eduard05:21:20192801836255
Tonny en Klaas Nobel05:08:45185251715344
Sybren de Witte en Bart04:52:56175761597833
Jan en Ruben Korte04:13:33152131521310,75
Gerard Metz/Albert MolenaarDNF069
Edwin Nagtegaal/GroenewoldDNS069

Griffel Beker 2014

gezeild op zondag 6 juli 2014

Griffel Cup 2014
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421081,5
2Gerard en ArnoudNacra 58021391087
3Siebren de Witte/Jan HoekstraNacra 570311012
3 Tonny en Klaas NobelPrindle 18,238210812
4Niels en MarionCirrus Ocean8111013
5Geert en JeroenHobie Pacific24811015
6Edwin en ThomasPrindle 1921810520
6Thijs en TjallingPrindle  18279211520
6Sil Veldman/Andra de Vries Nacra 570347511020

Details

mache1 (4-5 bft)mache2 (3-4 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:25:281528141510,7500:14:0184177910,75
Niels en Marion00:31:261886171533DNS0410
Siebren de Witte/Jan Hoekstra00:26:361596149222DNS0410
Tonny en Klaas NobelDNF061000:14:3087080622
Geert en Jeroen00:39:362376216055DNF0410
Edwin en ThomasDNS0610DNS0410
Gerard en Arnoud00:31:06186617284400:14:4688682033
Thijs en TjallingDNS0610DNS0410
Sil Veldman/Andra de Vries DNF0610DNS0410
foto's --->

WEDSTRIJDDATA 2013

Zondag 23 juni

"Griffelbeker" UITGESTELD

Zondag 7 juli "Vulcano Open"  Gesponsord door: Pizzeria 'Il Vulcano' uitslag
Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in 'Il Vulcano'
Zondag 21 juli Kienstra Regatta UITGESTELD
Zondag 4 augustus "Vooruitgang II Trofee"  Gesponsord door fam. Veldman
  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking/barbeque s'avonds op de club uitslag
Zondag 11 augustus "Kienstra Regatta" (ronde om Ameland) Gesponsord door 'Kienstra Schoenen & Outdoor'

AFGELAST
Zondag 18 augustus "Griffelbeker" 
   UITGESTELD
Zondag
1 september
"Griffelbeker" Gesponsord door: Restaurant 'De Griffel'
  Briefing 10.00 uur - Start 11.00 uur - Prijsuitreiking 21.00 uur in de Griffel   
   AFGELAST  

Info: Jan van de Ploeg,  T: 06-43278380 E: Jvdploeg35@hotmail.com of Piet Bijker, T: 06 12409988   E:  p.bijker2@kpnplanet.nl

 


Il Vulcano Open 2013

Zondag 7 juli 2013

Volgboten: Vincent de Boer - Nico vd Laag - Pieter Jan de Boer
 
Il Vulcano Open 2013
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421082,25
2Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821084,75
3Gerard Metz/Arnoud DijkstraNacra 57010221108
4Niels en MarjanCirrus Ocean8111010
5Edwin en ErwinPrindle 18279211514
6Geert en Danny de JongHobie Pacific24811015

Details

mache1mache2 (3-4 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de Jong00:25:15151513775500:35:592159196366
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:18:281108102610,7500:25:161516140410,75
Tonny en Klaas Nobel00:20:44124411522200:29:511791165822
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:23:26140612784400:32:101930175533
Niels en Marjan00:22:39135912353300:32:531973179455
Edwin en Erwin00:33:10199017306600:33:522032176744
mache3 (3 bft)mache4 (5 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Geert en Danny de Jong00:26:11157114285501:02:343754341355
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:20:011201111210,75DSQ067
Tonny en Klaas Nobel00:20:20122011302200:41:552515232910,75
Gerard Metz/Arnoud Dijkstra00:23:06138612603300:49:452985271422
Niels en Marjan00:24:43148313484400:51:223082280233
Edwin en Erwin00:27:26164614316600:58:093489303444
foto's --->

Vooruitgang II 2013

gezeild op zondag 4 augustus 2013

Volgboten: Nico vd Laag,  Vincent de Boer,  Pieter Faber (Sam) en Ynse de Jong (rb 'Arthur', keerpunt in het Kikkergat).
Vooruitgang II 2013
PlNaamCat TypeZeilnr.HCPPlpt
1Siebren de  Witte/Jan HoekstraNacra 57034111073,5
2Jan Kienstra/Eelke BaarsmaNacra 58021421086,75
3 Tonny en Klaas NobelPrindle 18,23821089
4Geert en MarcoHobie Pacific24811014
5Gerard Metz en Albert MolenaarNacra 570102211015
6Edwin en WillemPrindle 18279211524
7RalfNacra 185QNED7510327
7ElmarHobie 17610712027

Details

mache1 (4-5 bft)mache2 (4 bft)mache3 (4 bft)
UurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlptUurSecPtPlPlpt
Jan Kienstra/Eelke Baarsma00:38:39231921472200:36:222182202010,7500:23:351415131044
Siebren de  Witte/Jan Hoekstra00:37:412261211310,7500:36:14217420322200:19:281168109210,75
Tonny en Klaas Nobel00:44:30267024724400:54:51329130473300:19:421182109422
Gerard Metz en Albert Molenaar00:41:562516228733DSQ05900:22:411361123733
Edwin en Willem01:00:493649317366DSQ059DNS069
Geert en Marco00:54:06324629515501:05:32393235754400:26:241584144055
RalfDNS079DNS059DNS069
ElmarDNS079DNS059DNS069
foto's --->